Згідно з принципами й положеннями нормативних і директивних документів про освіту методична робота в школі спрямована на розвиток творчої особистості учня. Головні зусилля зосереджено на надання реальної, дієвої допомоги педагогічним працівникам, створення творчої атмосфери, такого морально-психологічного клімату, який сприяв би пошуку кращих технологій педагогічної праці, ефективному втіленню інновацій.

ПЛАН РОБОТИ МЕТОДИЧНИХ ОБЄДНАНЬ НА 2020-2021 н.р.

Вчителів початкових класів Вчителів суспільно-гуманітарного циклу Вчителів природничо-математичного циклу Класних керівників
І засідання ( вересень )
1. Аналіз роботи методоб’єднання за минулий навчальний рік та обговорення і затвердження плану роботи МО на 2020– 2021н.р. 2. Обговорення навчальних програм і підручників, опрацювання інструктивно-методичних матеріалів. 3. Опрацювання нових критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів та Інструкції по веденню класних журналів.
4.Аналіз результатів державної підсумкової атестації у 4 класі. 5. Опрацювання нормативних документів освіти: „Закон про освіту”, Державний стандарт початкової освіти 2005 року та визначення змін в Державному стандарті 2015 року. 4. Опрацювання офіційних документів Міністерства освіти, що стосується викладання гуманітарних предметів у 5,6,7,8,9 класах 12 річної школи на 2020 – 2021 навчальний рік. 4.Аналіз результатів державної підсумкової атестації та ЗНО за 2020 – 2021 навчальний рік. 4. Положення про класного керівника навчального закладу системи загальної середньої освіти ( Керівник МО)
ІІ засідання ( жовтень )
1. Дидактичні принципи навчання в початкових класах. Доповідь „Навчаємося за допомогою гри” (Виборна В.А.) 2. Критерії оцінювання навчальних досягнеь учнів початкової школи ( Стукан С.П.) 3. Звіт про курсову перепідготовку. Обмін досвід. ( Стукан С.П.) 4. Відвідування уроків колег з питання: „Ігрові прийоми навчання” 1 .Затвердження завдань для шкільних олімпіад з навчальних дисциплін суспільно-гуманітарного циклу: українська мова і література, історія, правознавство, зарубіжна література, англійська мова ( члени МО) 2 .Затвердження завдань для І етапу Міжнародного конкурсу знавців української писемності імені Петра Яцика ( члени МО) 3.. Виховання толерантності на уроках Розвиток словесності (Білоконь Л.В.) 1.Доповідь на тему: „ Нестандартні уроки” (Маханьок О.С.) 2. Огляд новинок психолого-педагогічної та методичної літератури (Благута В.М.) 1. Відвідування уроків та виховних заходів класних керівник, які працюють у 1 , 5 класах ( Фоменко Т.А. та Кириленко З.П..) 2. Проведення анкетування учнів 5 і 10 класів з метою виявлення рівня адаптації до нового колективу. ( Лілік Т.М.., Кириленко З.П..) 3. Теоретичний семінар для класних керівників „Взаємини у системі „Вчитель – учень – батьки” ( Лілік Т.М.) 4. Відвідування виховних заходів класних керівників, які атестуються.
ІІІ засідання (грудень )
1 Підсумки перевірки навчальних досягнень учнів початкової школи за І семестр 2020 – 2021 н.р. (Виборна В.А.) 2. Доповідь „Формування читацьких навичок в шестирічних учнів” (Гнезділова І. О..) 3. Обмін досвідом. Відвідування уроків колег з питання : „Інноваційні технології навчання” (Фоменко Т. А..) 1. Самостійне опрацювання матеріалу старшокласниками на уроках історії (Кириленко З. П..) 2. Навчально- дидактичні ігри як засіб розвитку пізнавальної діяльності учнів на уроках зарубіжної літератури. ( Білоконь Л. В. ) 1. Формування різних видів компетентності під час вивчення біології (Зівалтовська К. В.) 2. творчого мислення на уроках хімії (Лілік Т.М.) 1. Огляд літератури з проблем виховної роботи. ( Благута В.М.) 2. Підведення підсумків виховної роботи за І семестр 2020 – 2021 н.р. та планування виховної роботи на ІІ семестр. ( Луценко Н.В.) 3. Консультації для класних керівників з питань індивідуального розвитку учнів ( Луценко Н.В.) 4. Організація роботи органів шкільного самоврядування. (Субота А.В.) 5. Форми роботи класних керівників з батьками. ( Лісовський М.Г.)
ІV засідання (березень)
1 Загальні положення про проведення ДПА в 4 класі. (Виборна В. А..) Підбір матеріалу для проведення ДПА в 4 класі. ( Керівник МО) 2. Звіти вчителів, які проходили атестацію в 2020-2021н.р. 3. Визначення питань, над якими вчителі будуть працювати в 2020 – 2021 н.р. (члени МО ) 1. Використання природних ситуацій на уроках іноземної мови як один із дієвих засобів підвищення ефективності навчання ( Кириленко З.П.) 2. Музичне мистецтво чи спів? ( Луценко Н.В.) 1. Самостійна робота з підручником на уроках фізики (Лісовський М.Г.) 2. Усні вправи як одна із форм організації колективної та індивідуальної роботи учнів (Кабак Т.П.) 1. Педагогічний консиліум „ Творчість класного керівника, шляхи звільнення від стереотипів” (Субота А.В..) 2. Нові технології організації виховного процесу. (Стукан С.П.) 3. Презентація досвіду вчителів, які атестується (Гнезділова І. О.)
V засідання (квітень)
1. Підготовка до ДПА та ЗНО з предметів суспільно-гуманітарного циклу (члени МО) 2. Виконання навчальних програм з предметів суспільно-гуманітарного циклу( члени МО) 1. Затвердження номерів варіантів завдань для ДПА за курс основної та старшої школи. 2. Затвердження номерів варіантів завдань для підсумкових контрольних робіт. ( Кабак Т.П., Зівалтовська К. В., Маханьок О. С.) 1. Профілактика алкоголізму, наркоманії та куріння. (Субота А.В.) 2. Підбиття підсумків роботи з виховання учнів у навчальному році та визначення завдань на новий рік. ( Виборна В.А.)


План проведення предметних тижнів вчителями в 2020/2021 навчальному році

№ з/п Предметний тиждень Вчителі-предметники Дата проведення Відповідальний вчитель Примітки
1 Українська мова та література Субота А.В. Білоконь Л.В. Листопад 2020 . Субота А.В.
2 Біологія та природознавство Лілік Т.М. Зівалтовська К.В. Грудень 2020 Зівалтовська К.В..
3 Фізики Лісовський М.Г. Лютий 2021 Лісовський М.Г.
4 Фізична культура Куцевол В.І. ГнєзділоваІ.О. Стукан С.П. Фоменко Т.А. Березень 2021 Куцевол В.І.
5 Початкова школа Стукан С.П. Фоменко Т.А.. ГнєзділоваІ.О. Виборна В.А. Квітень 2021 Стукан С..П.

Кiлькiсть переглядiв: 1589

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.